Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Apiterapia- včelie produkty » Med a bylinky - unikátna kombinácia na prostatu


        

Med a bylinky - unikátna kombinácia na prostatu

 

Skladom: 0,00 ks

Kompletné špecifikácie

Trápi vás rozšírená prostata alebo časté zápaly močového mechúra? Slovenský včelár pre vás vytvoril unikátny prírodný včeliek - med v kombinácii s bylinkami, ktorý sa postará o vaše močové cesty. 

Med je známy pre svoje antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. V  liečivej kombinácii s bylinkami na prostatu je využívaný práve tento jeho účinok. 

Aby sa zvýšili účinky medu na zdravie močových ciest, je zmiešaný s bylinkami zlatobyľ, vres, brusnica, jahoda, malina a kapucínka. Práve tieto bylinky sa dodnes používajú na liečbu problémov s prostatou či zápalu močových ciest.

Bylinky pre zdravie močových ciest

Zlatobyľ obyčajná má pozitívne účinky ako pri ochoreniach močových ciest, tak aj pri močových a obličkových kameňoch. Muži určite ocenia jej blahodárny vplyv na prostatu, ženy ju môžu užívať aj pri silnejšom krvácaní počas menštruácie.

Vres má močopudné účinky a vďaka svojmu zloženiu dokáže dezinfikovať močové cesty. To pomáha zmierniť zápal a zmenšiť prostatu. Ako podporná liečba sa často používa aj pri zápaloch obličkových panvičiek.

Jahoda aj malina majú močopudné a protizápalové účinky, preto sa používajú pri liečbe chorôb močových ciest. Okrem toho zosilňujú aj sťahy maternicového svalstva, preto sú vhodné pri gynekologických ochoreniach alebo pred koncom tehotenstva na vyvolanie pôrodu.

Brusnice sa často pridávajú do komerčných doplnkov na liečbu zápalu močových ciest, a to práve preto, že na povrchu močových ciest dokážu vytvoriť ochrannú vrstvu, ktorá bráni usadzovaniu baktérií. Okrem liečby zápalu tak pôsobí aj preventívne. Brusnica tiež bráni vzniku kameňov a dokáže rozpustiť už vzniknuté močové kamene. 

Kapucínka je silné prírodné antibiotikum. Podáva sa aj pri zápaloch močových ciest či zväčšenej prostate. Blahodárne pôsobí na zdravé fungovanie močových ciest. Okrem toho kapucínka zlepšuje trávenie a posilňuje imunitný systém. 

Med a bylinky - overená kombinácia na prostatu je primárne určený pre mužov, ale vďaka zloženiu z byliniek poteší aj nežnejšie polovičky náchylné na časté zápaly močového mechúra. Užívajte lyžicu denne ako prevenciu a v prípade už existujúceho problému si ho nasaďte ako podpornú liečbu 3x denne.

Kvalitný med od slovenského včelára nájdete tu TU.

 

zdroj:Medaren.sk